No kreisās: Aleksandrs Komka, Viktorija Tarnavska, Anastasija Goļcova. Salaspils Mūzikas un mākslas skola.

Muzikālu un māksliniecisku izaicinājumu šī mācību gada sākumā, jau 19.oktobrī, pieņēma trīs vijoles klases audzēknes – Alisija Kondratenko, Natela Grdzelidze, Viktorija Tarnavska, klavieru klases audzēknis Aleksandrs Komka un mākslas nodaļas audzēkne Anastasija Goļcova, piedaloties Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas organizētajā II Starptautiskajā Jauno mūziķu un mākslinieku konkursā “Mākslu Duets”. Tik neparastā konkursā, kur ciešā sadarbībā, mūzikas un mākslas sintēzes rezultātā rodas jauns mākslas darbs, mūsu skolas audzēkņi piedalījās pirmo reizi. Tā bija unikāla pieredze darboties pavisam neierastā formātā. Mākslas nodaļu audzēkņi izlozēja savu sadarbības partneri – mūzikas skolas audzēkni un, iedvesmojoties no atskaņotā skaņdarba, radīja mākslas darbu. Savukārt  gatavā mākslas darba prezentācijas brīdī jaunie mūziķi atskaņoja sagatavotos skaņdarbus, kuru atskaņošanas kvalitāti vērtēja profesionālu mūziķu žūrija. Skaņdarbu bija vēlams izvēlēties no latviešu autoru pulka Latvijas valsts simtgadei par godu. Jaunākajā grupā startēja Alisija Kondratenko ar Jēkaba Mediņa “Šūpļa dziesmu” un Natela Grdzelidze, atskaņojot Jāņa Kalniņa “Larghetto”. Meitenes godam parādīja savas prasmes un ieguva Atzinību par piedalīšanos. Vecākajā grupā Viktorija Tarnavska duetā ar Aleksandru Komka atskaņoja Lūcijas Garūtas “Dramatisko momentu”, un viņu sniegumu žūrija novērtēja ar “Grand Prix”! Arī mūsu skolas mākslas nodaļas audzēknes darbs nepalika bez ievērības. Par savu ar akrila krāsām gleznoto darbu Anastasija Goļcova ieguva 2.vietu!

No sirds sveicam audzēkņus ar iegūto jauno pieredzi un sasniegtajiem spožajiem rezultātiem!
Paldies pedagogiem Kristīnei Matulei, Natālijai Karpovai, Aldim Reicim un koncertmeistaram Zigurdam Teikmanim, kuri sagatavoja un atbalstīja mūsu konkursantus!

Carnikava laureati smms 2
No kreisās: Aleksandrs Komka, Viktorija Tarnavska. Salaspils Mūzikas un mākslas skola.