Keramikas vides objektu izstāde

295

Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību un Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrību BUMMS šogad organizēja KERAMIKAS VIDES OBJEKTU KONKURSU Latvijas profesionālās ievirzes vizuāli plastiskās mākslas izglītības programmas audzēkņiem vecuma grupās: 7 – 11 gadi un 12 – 16 gadi. Konkursa tēma – “PIEPILSĒTAS PĻAVA”.

Apbalvošanas pasākums notika 2023. gada 25. septembrī kultūras centrā „Ulbrokas Pērle”. Katrs no audzēkņu veidotiem darbiem atrada savu īpašo vietu Ulbrokas kultūras centra apkārtējā vidē.

Salaspils Mūzikas un mākslas skolu izstādē pārstāvēja skolotājas Ivetas Aigares audzēkņi Jēkabs Baltruks, Arsenijs Šaškovs un Rūdolfs Grīnmanis ar darbu ”Ūpis”, kā arī konkursa žūrijas Atzinību ieguvušie Marijas  Karasinskas un Keitas Trokšas darbs ”Zaķītis” un Gustava Kalves un Rodrigo Mika Muraško grupas darbs ar nosaukumu „Gliemeži”.

Izstāde ir iedvesmojoša, audzēkņi kopā ar pedagogiem ir meklējuši interesantus risinājumus ārējās vides noformēšanai. Izstādi varēs  apskatīt līdz oktobra beigām.