Lieldienu zaķu parāde svētku tērpos

24
Zaķu parāde 2025
Zaķu parāde 2025
Baltie Lieldienu orientēšanās spēles zaķi nu ir krāsaini! To izdevās realizēt Salaspils Mūzikas un mākslas skolas 3., 4. un 5.klašu audzēkņiem. Audzēkņi ar interesi veidoja skices, izdomājot katram zaķim Lieldienu svētku tērpu. Vienojošais motīvs zaķu tērpa dekorējumā bija lībiešu arheoloģiskais putna simbols. Skolā notika balsošana par izveidotajām skicēm un veiksmīgākās tika realizētas materiālā. 
 
Tagad 12 krāsainie zaķi ir paslēpušies tuvākās un tālākās Salaspils vietās un piedalās Salaspils novada Tūrisma informācijas centra organizētajā spēlē “12 Lieldienu zaķu meklēšanas ceļš”, kas norisināsies no 17. līdz 21. aprīlim.
Lieli un mazi spēles dalībnieki varēs meklēt zaķus sev ērtā laikā, pildot uzdevumus un atklājot interesantus faktus par Salaspili. Ejot maršrutu, būs iespēja arī izšūpoties, jo šūpošanās Lieldienās nes možumu un veselību visa gada garumā!

Lai piedalītos spēlē, dodies uz mājaslapu visit.salaspils.lv