Mūzikas teorijas viktorīna “Kas? Kur? Kad?”

1694
Mūzikas teorijas viktorīna “Kas? Kur? Kad?”
Mūzikas teorijas viktorīna “Kas? Kur? Kad?”

Šī gada 5. martā Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola laipni sagaidīja Ķekavas, Ropažu un Salaspils mūzikas skolu audzēkņus un skolotājus uz kopīgu sadraudzības mūzikas teorijas viktorīnu “Kas? Kur? Kad?”.  

Lai iepazītos, sadraudzētos un pilnveidotu komunikāciju prasmes, spēle bija organizēta jauktās komandās. Audzēkņi pēc izlozes noteica savu vietu kādā no komandām.

Kā ierasts, sākumā komandām bija jāvienojas par nosaukumu un komandas kapteini. Un tā- 1.komandu ar nosaukumu “ASIE PIPARI” pārstāvēja Ieva Anuševica  ( 6.a kl. UMMS), Estere Bārzdiņa (5.kl. ĶMS), Aleksandrs Bogačenkovs (8.kl. SMMS), Loreta Artimoviča (5.kl. RMMS Rodenpois), Eva Guļevska (7.kl. RMMS Rodenpois) un Tīna Valge (5.kl. RMMS Rodenpois).

2. komandu “UNKNOWN 6” pārstāvēja Līga Lūse (6.kl. UMMS), Elvita Barinska (8.kl. ĶMS), Dāvis Bērziņš (5.kl. UMMS), Andris Dombrovskis (4.kl. ĶMS), Adrija Bleidele (6.kl. RMMS Rodenpois) un Lana Anna Stroikova (7.kl. UMMS).

3.komandu ar nosaukumu “BALTS UN MELNS” pārstāvēja Roberts Aleksandrovs (7.kl. RMMS Rodenpois), Emīls Juris Gelašs (6.kl. SMMS), Gustavs Dosbergs (4.kl. SMMS), Daniels Gucans (6.kl. ĶMS), Emīlija Stāmere (5.kl. ĶMS) un Evelīna Bērziņa (7.kl. ĶMS).

4. komandu “ROLTONI ar eļļiņu un garšvielām” pārstāvēja Krišjānis Āboltiņš (7.kl. SMMS), Kristiāna Moženaite (4.kl. UMMS), Sindija Uzuļena (6.kl. RMMS Rodenpois), Ervīns Karavackis (5.kl. SMMS), Agate Dosberga (6.kl. SMMS), Elizabete Ruska (8.kl. UMMS).

Mūzikas viktorīna pagāja ļoti jautrā gaisotnē. Uzdevumi bija dažādi un komandas  saliedējoši! Prieks par zinošiem, radošiem un atraktīviem jauniešiem!

Paldies sakām sešiem mūsu skolas audzēkņiem, kas piedalījās viktorīnā, kā arī skolotājām Maritai Semjonovai un Alisei Rancānei, kuras palīdzēja viņiem sagatavoties un atbalstīja klātienē. Īpašs prieks par Agati, Krišjāni un Ervīnu, kuru pārstāvētā komanda gala rezultātā tika pie uzvaras lauriem!

Pateicamies UMMS mūzikas teorijas skolotājai Žannai Stankevičai par lielisko pasākuma organizēšanu!  Paldies UMMS direktorei, darbiniekiem un audzēkņiem par sirsnīgo uzņemšanu!

Labs sākums! Lai turpinājums seko!