Mūziķiem panākumi starptautiskos konkursos

1842

Raženu rudens cēlienu ir aizvadījuši skolas vijolnieki un pianisti. Viņu ilgais, detalizēti rūpīgais darbs stundās un mēģinājumos ir rezultējies ar iegūtiem diplomiem un balvām divos konkursos.

Starptautiskais Kameransambļu konkurss NOVA MUSICA Daugavpilī notika jau astoto reizi, taču mūsu skolas kameransambļi turp devās pirmoreiz. Šogad konkursā sacentās Latvijas un Baltkrievijas mūziķi. Salaspili pārstāvēja trio Pasāža, kura sastāvā spēlē vijolniece Poļina Kozlovska, altiste Elza Anete Bauerniece un pianists Aleksandrs Komka, ka arī trio Suvenīrs ar vijolniecēm Viktoriju Tarnavsku, Valēriju Pavlovu un pianisti Agati Dosbergu. Apbalvoti tika abi ansambļi katrs savā vecuma grupā: trio Pasāža ieguva 2.vietu, bet trio Suvenīrs – 3.vietu. Apsveicam mūziķus un viņu skolotājas Kristīni Matuli, Dzintru Kļaviņu un Natāliju Karpovu!

Neordinārs ir starptautiskais pianistu – zēnu konkurss “Spēlē zēni!”, kuru organizē Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, un kurā pedagoģes Natālijas Karpovas audzēkņi ar panākumiem ir piedalījušies jau iepriekš. Šogad skolotāja sagatavoja konkursam trīs zēnus – Bogdanu Mihailovu, Aleksandru Komka un Aleksandru Latiņinu. Konkurence bija sīva, dalībnieku vidū valsts mēroga konkursu finālisti, diplomandi un laureāti. Tāpēc īpašs prieks par Aleksandru Komka, kurš dienu pēc uzstāšanās Daugavpilī spēja pārliecinoši atskaņot savu solo programmu zēnu klavierspēles konkursā un iegūt tur 3.vietu. Apsveicam Aleksandru un viņa skolotāju Natāliju Karpovu!