Ik gadu talantīgākajiem profesionālās ievirzes izglītības iestāžu audzēkņiem ir iespēja apliecināt savas spējas un prasmes Rīgas Latviešu biedrības, Latvijas Bērnu fonda un Brāļu Jurjānu biedrības rīkotajā koncertciklā – konkursā “Talants Latvijai”, kas norisinās Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē. Visa mācību gada garumā mūzikas skolas no dažādiem Latvijas novadiem uzstājas ar 40 minūšu garām koncertprogrammām, bet žūrija lemj, kuri no šo koncertu dalībniekiem ir pelnījuši sacensties konkursa finālā.

Atgādināsim priekpilno iepriekšējās sezonas noslēgumu, kad 1.vietu jaunākās grupas vijolnieku vidū ieguva mūsu skolas audzēkne Viktorija Tarnavska.

Šī gada 11.martā Salaspili atlases koncertā pārstāvēja 7 solisti – instrumentālisti. Finālam tika izvirzīti pieci no viņiem.
Tie ir ģitārists Gustavs Dosbergs, pianisti Agate Dosberga, Aleksandrs Latiņins, Dana Krūmiņa un iepriekšējā gada laureāte vijolniece Viktorija Tarnavska, kura šogad startē vecākajā grupā.

Apsveicam audzēkņus, jo viņi saņēma žūrijas uzslavas un komplimentus, un sakām paldies par atbalstu vecākiem un pedagogiem: Ivetai Āboliņai, Dzintrai Kļaviņai, Natālijai Karpovai, Kristīnei Matulei, kā arī koncertmeistarei Nataļjai Ivanovai.

Lai konkursa fināls 30. aprīlī nes prieku un gandarījumu par paveikto!