IV Mazais Augusta Dombrovska konkurss

1885
Elzai Anetei Bauerniecei - 1.vieta altu grupā, V Mazais Augusta Dombrovska konkurss.

26.janvārī, neilgi pirms valsts konkursa fināla kārtas, Augusta Dombrovska Mūzikas skolā pulcējās jaunie vijolnieki, altisti un čellisti uz konkursu Stīgu instrumentu spēles audzēkņiem, nosauktu par godu izcilajam mecenātam un vijoļmeistaram Augustam Dombrovskim.

Žūrijā bija Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas direktors, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas pedagogs, vijolnieks Igors Doriņš, Latvijas Nacionālās Operas un Baleta altu grupas koncertmeistare Silvija Krauze un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētā profesore, čelliste Ligita Zemberga.

Mūsu skolu konkursā pārstāvēja vijolniece Viktorija Tarnavska un altiste Elza Anete Bauerniece. Viktorijai ir jau liela uzstāšanās pieredze, un šoreiz viņa parādīja, ka spēj sagatavot skaņdarbu konkursam rekordīsā laikā, rezultātā iegūstot vijoļspēles B grupā 3.vietu.

Lielisks rezultāts ir Elzai Anetei Bauerniecei – 1.vieta altu grupā!  Elza Anete tikai kopš rudens nopietni ir pievērsusies alta spēlei un izskatās, ka ar šo instrumentu ļoti labi saprotas.

Apsveicam meitenes, kā arī viņu skolotāju Kristīni Matuli un koncertmeistari Nataļju Ivanovu!